Hvem gjør hva i Friidrettsgruppa


Ansvar

Navn

E-post

Telefon

Styreleder

Berit Marstein

berimar@online.no

97181309

Nestleder, Tur- og Webansvarlig

Ole Martin Refvik

olemartin.refvik@gmail.com

99219830

Styremedlem økonomi

Rolf Kristiansen

rgkk@online.no

92410202

Styremedlem Fakturering og Sportslig ansvar

Bjørn Henrik Pedersen

bhenrikp@gmail.com

92095972

Styremedlem sponsor

Erik Marstein og Camilla Dahl

erik.marstein@gmail.com
 camillad@gmail.com

92088857

Styremedlem Helse

Anette Tesaker

atesaker@hotmail.com

92257675

Styremedlem medlemslister

Mona Olander Kristoffersen

monaokr@hotmail.com

97188920

Styremedlem

Anette Lauridsen

alaurid@online.no

41040842

Styremedlem

Elin Horn

horn.elin@gmail.com


Styremedlem
Bente Traatraabente@hotmail.com
97772331

Styremedlem trener

Olja White

olja.white@gmail.com

95281475



Levert av IdrettenOnline